BTCTurk Portföyüne Ethereum’u Ekledi

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK İŞLEM HACMİNE SAHİP 2. BORSASI OLAN BTCTÜRK, PORTFÖYÜNE ETHEREUM’U EKLEYEREK TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

BTCTürk kullanıcılarına gönderdiği bilgilendirme e-postasında, Ethereum’u portföyüne eklediğine ve çeşitli değişiklik, yenilikleri siteye implement ederek Türkiye’de büyük bir adım attılar.

BTCTürk, 2,750 milyon TRY / BTC piyasa hacmi ile yaklaşık 4 milyon TRY / BTC piyasa hacmine sahip, Türkiye’nin en büyük Bitcoin borsası Paribu’nun  hemen arkasından geliyor.

BTCTÜRK YENİLİKLERİ DUYURDU

Kullanıcılara gelen mailde BTCTürk 07/10/2017 tarihinden itibaren yenilenen web sitesi ile Ethereum alım/satım transferini de desteklemeye başladıklarını söyledi. Ethereum’un satışına başlanması için 07/10/2017 saat 14.00 ile 20.00 arasında yapılacak tüm işlemleri durduracaklarını ve güncellemeyi gerçekleştireceklerini bildirdi.

EN KISA SÜREDE MOBİL UYGULAMAMIZ DA ÇIKACAK

BTCTürk ayrıca bu güne kadar kullanıcılarının talepleri doğrultusunda şekillendirdikleri, en güncel ve kullanıcı dostu arayüz ile kendi mobil uygulamalarını da çıkaracaklarını bildirdi.

YENİ KOMİSYON ÜCRETLERİ

Yapılan bu güncelleme ile birlikte komisyon ücretlerinin de yenilendiğini belirten BTCTurk attığı mailde komisyonlar hakkında detaylı bilgilere yer verdi.

BTCTurk’ün yaptığı açıklama ve komisyonları aşağıdadır.

BTCTurk Ethereum Açıklaması
 

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Türkiye’nin En Büyük Blockchain ve Bitcoin Konferansı Gerçekleşti

Sonrakini Oku

Akbank Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş: “Blockchain dünyada birçok şeyi değiştirdiği gibi bankacılığı da değiştirecek”

Bir Cevap Yazın