BtcTurk Bir Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü kripto para borsası olan BtcTurk’ün kullanıcı sayısı 1 milyona ulaştı. Borsa bunu kutlamak için 1 milyonuncu kullanıcısına 1 milyon satoshi hediye etti.

1 Milyon Kullanıcı

Türkiye kripto para piyasasına yaptığı katkılar ve 2013 yılından bu yana yaptığı yatırımlar ile hem kullanıcısına hem de Türkiye’nin dijital ekonomisine katma değer sağlamayı sürdüren BtcTurk, yeni kullanıcılarıyla Türkiye’deki liderliğini pekiştiriyor.

 Türkiye’de toplamda 81 ilde bir milyona ulaşarak bu durumu bir kez daha kanıtlayan BtcTurk’ün şanslı kullanıcısı da 1 milyon satoshi kazanmış oldu.

Bunların yanında BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, BtcTurk’ün Türkiye’deki Bitcoin ve kripto para alım satım platformları arasında lider kuruluş olmanın verdiği sorumlulukla çalıştıklarını belirtti ve şu sözleri kullandı:

7. yılımızda 81 ilde 1 milyon kullanıcıya ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Ailemiz genişledikçe sorumluluğumuz da artırıyor. BtcTurk olarak her bir kullanıcımız bizim için çok kıymetli. Onların bize duyduğu güvenin sorumluluğu ile tüm süreçlerimizi hassasiyetle yönetiyoruz. Yüzde yüz yerli bir kurum olarak Türkiye’nin dijital ekonomisine katkı bilinciyle kurulduğumuz günden bu yana sektöre ve işimize yatırım yapmayı aralıksız sürdürüyoruz.

BtcTurk ve Spor

1 milyon kullanıcıya ulaşmanın haklı gururunu yaşayan BtcTurk, geçtiğimiz günlerde spora verdiği önemi de ülkemizi Avrupa Futbol Şampiyonası’nda temsil edecek Kadın ve Erkek Millî Takımlarının ana sponsoru olarak kanıtlanmıştı.

Türkiye’de Bitcoin ve kripto para borsası denildiğinde akla ilk gelen platformlardan biri olan BtcTurk, Kadın ve Erkek Millî Takımları ile ‘Ana Sponsorluk’ anlaşması imzaladı. BtcTurk, yaptığı bu anlaşma ile milli takım sponsorluğuna imza atan dünyadaki ilk kripto para platformu oldu.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Binance Kısa Süreliğine Geçerli Müjdeli Kampanyasını Paylaştı

Sonrakini Oku

Yine Yeni Yeniden YouTube!

Bir Cevap Yazın