BTC ile 40 kat kazanan ünlü TV sunucusundan çılgın Bitcoin tahmini

Ünlü televizyon sunucusu Max Keiser, Bitcoin için 2012’den bu yana ilk kez fiyat tahminini yükselttiğini açıkladı. Keiser, BTC’nin 400 bin dolara ulaşacağını iddia etti.

Bugün haber programı Infowars’ta konuşan Max Keiser, Bitcoin’i 1 dolarlık fiyata sahip olduğu günden beri takip ettiğini ifade etti:

Bitcoin için tahminimi Resmi olarak artırıyorum. BTC 1 dolarken ilk kez tahminde bulunmuştum ve 100 bin doları göreceğimizi söylemiştim. Sekiz yılda ilk kez hedefimi yükseltiyorum: 400 bin dolar.

Koronavirüs küresel pazarları gölgede bırakmaya devam ederken, Bitcoin 10.000 doların altına düştü. Tüm kripto para piyasaları da bugün kırmızıya boyandı.

“Bitcoin her zaman çekicidir.”

Kısa vadeli oynaklıktan pek etkilenmeyen en büyük kripto para biriminin mevcut seviyelerde de çekici olduğunu söyleyen Keiser şöyle konuştu:

İyi haber… Bitcoin 10 bin veya 9 bin 300 dolarken de 100 dolar olduğu zamanki kadar çekici.

Ne kadarlık bir zaman diliminde gerçekleştiği bilinmese de Keiser’in Bitcoin’den 40 kat getiri sağladığı biliniyor. Girişim kapitalisti Tim Draper da en azından 2024 yılına kadar BTC/USD’nin 250 bin doları göreceğine inanıyor.

Çılgın tahminler listesi güncelleniyor

Bitcoin 2021 yılına kadar 1 milyon dolar kırmazsa kendi cinsel organını yutmaya söz veren John McAfee, daha sonra bu iddiasından çekilmişti.

Bitcoin cüzdanı Ballet’in CEO’su Bobby Lee ise 500.000 doların 2028 için muhtemel bir fiyat olduğuna inanıyor.

 

Kaynak: Kriptoparahaber

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ripple Yöneticisinden Önemli Regülasyon Açıklaması!

Sonrakini Oku

Bitcoin Düştü, Ünlü Analist BTC Tahminini Yükseltti!

Bir Cevap Yazın