Bobby Lee, Kripto Piyasasına Geri Dönüyor

Cointelegraph’ın haberine göre Çin’in ilk Bitcoin Borsası’nın kurucusu olan Bobby Lee, yeni bir kripto para cüzdanı piyasaya sürdü ve kripto para ekosistemine geri dönmüş oldu.

2018 yılında BTCC borsasını satan Bobby Lee, taşınabilir bir kripto para cüzdanı ile piyasaya yeniden adım attığını sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla onayladı.

Hardware Wallet

Lee’nin piyasaya süreceği ürün, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) dahil olmak üzere on dört kripto para biriminin soğuk depolanmasını sağlayacak, kredi kartı boyutunda bir cihaz olacak. Projenin web sitesinde belirtilen bilgilere göre yakın zamanda bu kripto paralara 18 tane daha farklı varlık eklenecek.

Öte yandan Lee, 12 Eylül’de CoinDesk Invest Asia konferansında Ballet adını verdiği cüzdanı tanıttı. Projeye şimdiden halka açık beta bir programın kullanılması amacıyla kayıtlar kabul ediliyor.

Lee, kripto para cüzdan alanına neden adım attığı ile ilgiliyse şu açıklamayı yapıyor:

Bana gelen ve şöyle diyen birçok insan var: ‘Bobby kripto paralarımı saklamama yardımcı olur musun?’

Yeni Bir Rekabet

Yeni piyasaya sürülecek olan bu cihaz, piyasada oldukça tanınmış birkaç farklı marka ile rekabet etmek zorunda kalacak.

Trezor, Ledger ve KeepKey, normal kripto para birimi kullanıcısı için mevcut olan donanım cüzdanlarının çoğunu kontrol ediyor. Ancak bunlar kredi kartı desteği içermiyor.

Öte yandan tanıtımı yapılan Ballet’ın görüntüsü Trezor ile beraber satılan ve bir yedek cihaz olan CryptoSteel’n görüntüsüne benziyor.

Bunların yanında donanım cüzdanları doğru kullanıldıkları zaman fonların saklanmasının en güvenilir yollarından biri olarak nitelendiriliyorlar.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Wall Street Uzmanı Bitcoin’in Yakında Rekor Kıracağını Düşünüyor!

Sonrakini Oku

Ripple, XRP Fiyatını Kontrol Edebilir Mi? CEO Yanıtladı!

Bir Cevap Yazın