Bobby Lee: Bitcoin Kısa Sürede 200.000 Dolar Olacak

Kripto para ekosisteminin en eski kripto para borsalarından birisi olan BTCC’nin kurucu ortaklarında Bobby Lee, lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) fiyatının çok kısa bir süre içerisinde 200.000 dolara ulaşabileceğini ifade etti.

Bitcoin 20.000 Doları Geçecek

Lee, Yahoo Finance UK’e verdiği bir röportajda, BTC’nin daha üst seviyelere ulaşmaya devam edeceğini düşündüğünü vurguladı ve ekledi:

”Biz, gelecek bir sürü fiyat döngüsünün sadece bir tanesinin içindeyiz. Herhangi bir döngü bizi çok daha yukarıya götürecektir. Bitcoin yatırımımdan çok memnunum çünkü çok kısa bir süre içerisinde önce 20.000 doları aşacağız, sonra 50.000 dolara, 100.000 dolara ve en son da 200.000 dolara kadar çıkacağız.”

Ünlü kripto para borsası öncüsü buna rağmen tahmini için herhangi bir belirli zaman sunmadı ve bunun birkaç aydan birkaç yıla kadar dilime sahip olduğunu ifade etti. Birçok ünlü isim özellikle 2019 yılında Bitcoin’in elde ettiği efsane yükseliş sonrası benzer tahminler yapmaya başladı.

Bitcoin ise 3.000 dolar bandından başladığı 2019 yılında 13.900 dolara kadar yükselmeyi başarsa da, yaşadığı yüzde 25’e yakın bir düşüş ile 10.000 dolar bandında yatay seyretmeye başladı ve bir süre daha böyle devam edecek gibi gözüküyor.

Kripto para sektörünün heyecanla beklediği gelişmelerden birisi olan Bakkt da resmen hazırlıklarını tamamladı ve 23 Eylül tarihinde Bitcoin yatırımcılarını sevindirmeye geliyor. Bakkt’ın ilk fiziki teminatlı BTC vadelilerinin ciddi bir fark yaratacağı konuşulmakta.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Binance Saldırıya Uğradı!

Sonrakini Oku

Bitcoin Fiyatı Henüz Patlama Yaşamadı Mı?

Bir Cevap Yazın