Bitcoin Yatırımı Yüzünden Her Şeyini Kaybeden Ünlü Yıldız Konuştu

Lider kripto para birimi Bitcoin son günlerde ciddi bir yükseliş rallisine girmiş gibi gözükse de daha önce çok fazla yatırımcının yanlış zamanda yatırım yapıp paniğe kapılma yüzünden ciddi zararlar ettiği biliniyor.

Ünlü Barstool Sports yıldızı Caleb Pressley de onlardan birisi olarak bilinmekte. Anthony Pompliano ile röportaj yapan Pressley, nasıl Bitcoin yatırımcısı olduğunu, nasıl her şeyini kaybettiğini ve yaklaşmakta olan dijital dönüşüm sebebiyle neden tekrar Bitcoin yatırımı yapmaya başladığını açıkladı.

Bitcoin Yüzünden Her Şeyini Kaybetti

Amerikan futbolunun ünlü isimlerinden olan Pressley, 2017 yılında Bitcoin sektörüne girdiğini ve ilk başta 100 dolar yatırdığını, bunun devamında parasını ikiye katladığını görünce her şeyini Bitcoin’e yatırdığını ifade etti. Bitcoin’in büyümesinin yavaşladığını ve fiyatın rekor şekilde düştüğünü belirten Pressley, daha sonra altcoin’leri izlemeye başladığını ifade etti.

Altcoin’lerin bazılarının %300 arttığını belirten Pressley, arkadaşlarının ısrarına rağmen Bitcoin bazındaki fonlarını altcoin’lere aktarıp eninde sonunda bütün fonlarını kaybettiğini belirtti. Pressley buna rağmen Bitcoin için hala olumlu düşündüğünü ve dijital dönüşümün bununla başlayacağını belirtiyor.

Pressley bu batış öyküsünün devamında yine Bitcoin yatırımı yapıp yapmadığını açıklamasa da bu teknolojiye inandığını açıkladı. Bu da ünlü yıldızın Bitcoin yatırımı yapmaya devam etmiş olabileceğini düşündürüyor. Analistlerin Bitcoin için kritik nokta olarak belirlediği seviyenin aşılması ise Pressley’in zararını telafi etmesini sağlayabilir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Dev Kripto Para Borsası Hackerlara 400 Milyon Dolar Verecek

Sonrakini Oku

ABD, Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Vurgununu Ortaya Çıkardı

Bir Cevap Yazın