Bitcoin, Ünlü Reality Show’unda Yer Aldı!

Son iki yıllık süre zarfı içinde Bitcoin’in çok ciddi bir güç ve popülarite kazandığını söylemek mümkün. Hal böyle olunca da, artık birçok kişi, lider kripto para birimi ile ilgili olarak az ya da çok temel bir bilgiye sahip. İşte bu isimlerden bir tanesi de Amerika’nın en fazla izlenen Reality Show’larından birisi olan The Late Show’un oldukça ünlü sunucusu Stephen Colbert.

Colbert, Donald Trump’ın son açıklamaları ile programda dalga geçti. Trump’ın geçtiğimiz günlerde katıldığı bir mitingde sorduğu ‘Benim yaptığım mitingin yerine başka bir yerde bulunmak ister misiniz?’ sorusuna yanıt veren Colbert, hem Trump’la hem de Bitcoin ile dalga geçti.

Colbert, bu soruya şöyle yanıt verdi:

”Motorlu araçlar dairesinde, dişçide, Sovyet kampında ya da Bitcoin hakkında çok şey bildiğini söyleyen birisinin yanında olmayı isterdim.”

Her ne kadar açıklamasında ve yaptığı espride Bitcoin ile ilgilenen kişilerle üstü kapalı olarak dalga geçse de, Colbert’ın bu alanda Bitcoin’in adını geçirmesinin de önemli bir gelişme olabileceği ifade ediliyor. Bu durumun Bitcoin ile ilgili farkındalığı da arttırması bekleniyor.

 

Kaynak: Investing

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Sıcak Gelişme: Bitcoin Safiye Yakalandı!

Sonrakini Oku

Bitcoin haftalık grafiği 3.5 yıl sonra ilk kez “golden cross” görebilir

Bir Cevap Yazın