Bitcoin (BTC) Tahminleri Yanıltmayan İsimden Sert Uyarı!

Peter Brandt, yaptığı Bitcoin ile ilgili fiyat tahminleri ile kısa sürede kripto para sektörünün zirvesine ulaştı. Bitcoin’in parabolik yükselişlerini doğru bir şekilde tespit eden Brandt, buna ek olarak Ethereum veya Ripple hakkında da ara ara oldukça kritik açıklamalar ile tahminlerde bulundu.

Brandt dün yayınladığı bir gönderisinde ise kripto para sektörünün belki de en çok kullanılan kripto parası Tether (USDT) hakkında bir uyarıda bulundu. Brandt, itibari paraya endeksli stablecoin için işlerin hiç iyi bitmeyeceğini ifade ederek, bunun bütün itibari paraların kaderiyle karşılaşacağını vurguladı.

USDT’nin Sonu Hiç İyi Olmayacak

Analist buna ek olarak USDT’nin sonunun belki de daha kötü olacağını ve sonun hiç ama hiç iyi olmayacağını ifade etti. Peki Brandt’ın bu açıklamaları tam olarak neye dayanıyor? Aslında Bitfinex ile Tether yönetiminin piyasaya normalde kasalarında karşılığı olmayacak miktarlarda USDT sürdüğü iddia ediliyordu.

Bu konuda Tether’e birçok dava açıldı ve bunların birkaçı hala devam etmekte. Tether yönetimi ise piyasaya sürülen her bir USDT için bunun karşılığı olan ABD Dolarına sahip olduklarını vurgulamakta.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ethereum, Ripple ve Bitcoin: XRP, ETH ve BTC’yi Neler Bekliyor?

Sonrakini Oku

Analist Uyardı: Ethereum (ETH) İçin “Süper Önemli” Seviye!

Bir Cevap Yazın