Bitcoin 2018’de Tekrar $20.000 Olacak

Bitcoin’in hızlı düşüşüyle birlikte özellikle küçük yatırımcılar panik halinde yatırımlarını geri çekmeye başladılar. Medyada çıkan ard arda olumsuz karalama haberleri kamuoyunu etkileyip Bitcoin’nin yok olacağına inanan bir kitleyi de oluşturdu.

Ancak deneyimli yatırımcılar bu dalgalanmalara alışık olduğu için, Bitcoin’e ve kripto dünyasına olan inançları sayesinde sakinliğini koruyorlar ve topluma bu durumun ilk kez yaşanmadığını anlatmaya çalışıyorlar. Çünkü bu süreçte sakinliğini koruyamayan yatırımcılar, uzun vadede Bitcoin’nin yükselmesiyle birlikte daha fazla zarar edebilir.

Son olarak Güney Afrikalı bir yatırımcı olan Ran Neu-Ner, CNBC’e katılarak Bitcoin’nin fiyatıyla ilgili bir konuşma yaptı.

Ran Neu-Ner verdiği demeçte Bitcoin’nin fiyatındaki son oynaklığın yeni olmadığını vurgulayarak Bitcoin’in 2018’de 20.000 dolar olacağını söyledi. Ran Neu Ner Bitcoin’nin daha ileriye gidebilmesi için büyük düşüşlerin normal olduğunu da ekledi.

Kendi sözlerine bakacak olursak:

“Bitcoin’nin yükseldiğini ve düştüğünü gördük. Hatta her seferinde %50 düştüğünü bile gördük. Ancak herkesin bilmesi gereken Bitcoin daha sonra hızla yükselecek olan esnek bir para birimidir. 2018 yılı kripto para birimleri için istikrara kavuşacakları yıldır.”

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Rusya, Yabancı Şirketlere Kripto Para Ticaret İzni Vermeye Hazırlanıyor

Sonrakini Oku

Kanada’nın İlk Kripto Para Fonu Onaylandı

Bir Cevap Yazın