Bir kripto para borsasına ortak olmak istemez misiniz?

Cash Dex merkeziyetsiz kripto para borsasının elde edeceği gelirlere ortak olmanızı sağlayacak borsa açılışına kadar satışa sunulacak olan hissedir. Hisse sahibi olarak tüm kullanıcıların borsanın net kazancının %84’üne ortak olmasını sağlamak esas hedefimizdir. Toplam Binance Smart Chain üzerinde BEP20 formatında 10 Milyon adet üretilerek satışa sunulacaktır. Cash Dex borsasının elde etmiş olduğu komisyon gelirlerden pay sahibi olmanıza ve cüzdanınızdaki miktarın toplam arza oranı doğrultusunda hissedarlarının her takvim günü sonunda ödeme almasını sağlayacak para biriminin diğer adıdır.

Cash Dex Shares’ın diğer borsalara göre en büyük avantajı; “CDS” , projeden akıllı temettü almasını sağlayan ilk merkeziyetsiz finans ekosistemi olacaktır. Merkezi olmayan “CDX” sistemi, fonlara ve yatırımcılara temettü ödemelerine kar dağıtımı yapılandırmıştır. Elde edilen kar, hedef fonlara dağıtılır, bu nedenle akıllı temettü ödemeleri hedeflenebilir niteliktedir ve sistemdeki kişisel hesap aracılığıyla herhangi bir zamanda, Binance Smart Chain Explorer’daki kullanılan veri işleme teknolojilerinin şeffaflığı ile sağlanan operasyonel faaliyetlerine aşina olabilecek yatırımcılara gönderilir. Cash Dex cüzdanınızdaki miktarın toplam arza oranı doğrultusunda hissedarlarının her takvim günü sonunda kazanç elde etmesini sağlar.

Cash Dex Shares’in Türkiye’de yenilik sağlayacak olan başka hiçbir borsada bulunmayacak olan özellikleri arasında, kurumların veya şahısların sosyal sorumluluk proje kampanyalarının başlatılması yürütülmesi ve uluslar arası seviyede kampanya hakkında bilgilendirilmesinin sağlanması ve Cash Dex merkeziyetsiz finans ekosistemine katılım sağlayan hissedarlara düzenli kazanç elde etme imkanı sağlanması amaçlanmaktadır.

 

CASH DEX SHARES (CDS) HİSSE DAĞITIMI

CDS 1: 1.200.000 adet = 0.1~0.15 USD

CDS 2: 2.400.000 adet = 0.2~0.3 USD

CDS 3: 4.800.000 adet = 0.4~0.6 USD

Şirket CDS: : 1.600.000 adet

Toplam CDS Miktarı: 10.000.000 adet

 

 

Cash Dex Shares Nasıl Alınır?

Cashcoindex.com adresi üzerinde bulunan link sayesinde dodoex borsasına geçen katılımcılar, kendilerine ait olan Trust Wallet, Metamask ve benzeri cüzdanlarını bağlayarak, CDS alımlarını gerçekleştirebilirler. CDS alımları 3 faz olarak gerçekleşecektir. Her fazda farklı ve lineer satış gerçekleşecek olup erken alım yapan kullanıcılar daha uygun fiyatlardan hisse sahibi olabileceklerdir. 30 Ağustos tarihinde gerçekleşecek borsa açılışı ile CDS1, CDS2 ve CDS3 tokenlerini CDS ana tokene dönüştürerek tokenleri karşılığı hisselere sahip olacaklar ve bu hisseleri kadarınca günlük işlemlerden elde edilen net kardan hesaplarına aktarımlar gerçekleşecektir. Gerçekleşecek tüm aktarımlar akıllı kontratlarla hazırlanmıştır.

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ethereum Ve Binance Smart Chain Arasındaki Yarış Kızışıyor!

Sonrakini Oku

Petrol Devi Aramco’dan Bitcoin Açıklaması!

Bir Cevap Yazın