Binance’e Ruble çiftleri: Türk Lirası çok yakın

Kripto para borsası Binance, borsaya Rus Rublesi çiftlerinin eklendiğini duyurdu. Ruble çiftlerinde alım satım bugün başlıyor. Türk Lirası çiftlerinin de çok yakın zamanda dahil edilmesi bekleniyor.

Kripto para borsası Binance, Kasım ayı itibari ile Rus Rublesi kullanarak kripto para almayı mümkün kılmasının ardından şimdi de borsaya Ruble çiftleri eklediğini duyurdu.

Borsadan yapılan resmi açıklamada bugün TSİ 16.00’dan itibaren BNB/RUB, BTC/RUB, ETH/RUB ve XRP/RUB çiftlerinin kullanılabilir olacağı bildirildi. Ayrıca Rus Rublesi yatırma işlemlerinin de açık olduğu kaydedildi.

Binance’in borsaya Rus Rublesi çiftleri eklemesi, kripto para alımlarında Ruble desteği sağlamaya başlamasından bir ay sonra geldi. Borsanın çok yakın bir zamanda Türk Lirası çiftleri de eklemesi bekleniyor.

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, 20 Kasım’da Binance Türkiye Buluşması’nda yaptığı bir açıklamada, “4-6 hafta içinde Binance’e direkt banka transferiyle Bitcoin alınabilecek. İlerleyen dönemde borsaya Türk Lirası çiftleri de ekleyeceğiz. Türkiye piyasasına epeyce yatırım yapacağız.” demişti.

 

Kaynak: Uzmancoin

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

BiLira, önümüzdeki hafta piyasaya sürülüyor

Sonrakini Oku

Ölüm döşeğindeki 12 altcoin

Bir Cevap Yazın