Binance’dan Bir Bomba Daha: TikTok Yıldızı Khaby Lame İş Başında

Dev kripto para borsası Binance, Web3 ve kriptonun benimsenmesini artırmak için dünyanın en çok takip edilen TikToker’ı Khaby Lame ile iş birliğini duyurdu.

Binance’ın Yeni Küresel Marka Elçisi Oldu

Binance, viral TikTok videoları 1 milyardan fazla beğeni alarak dünyanın her köşesinden 142 milyondan fazla takipçisi bulunan Lame ile Web3 ve kriptonun farkındalığını ve benimsenmesini artırmayı hedefliyor. Lame, ortaklık boyunca Web3 ile ilgili bazı yanlış bilgilerin düzeltilmesi için kendine özgü stilini kullanacak. Ayrıca Binance ile özel NFT koleksiyonlarında ortak olacak ve hayranlarının deneyimini daha da geliştirecek.

Her fırsatta takipçilerini ailesi olarak gördüğünü ve onlarla paylaşmak için her zaman ilginç içerikler aradığını belirten Lame, Binance Marka Elçisi olmasına ilişkin şu değerlendirmede bulundu:

Bir süredir Web3’ü merak ediyorum ve Binance gibi bir liderle ortak olma şansını yakaladım çünkü genellikle yaptığım şeyle mükemmel bir uyum içinde: Karmaşık şeyleri herkes için kolay ve eğlenceli hale getiriyorum.

Binance Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı James Rothwell, Lame’in marka elçisi oluşuna, “Khaby, kültürel bir simge haline geldi ve dünyanın en eğlenceli içerik yaratıcılarından biri oldu. Onun cazibesini ve mizah anlayışını seviyoruz ve Web3’ün benimsenmesi konusunda alaka ve bağ kurulabilirlik sunacağını düşünüyoruz. Web3 ile ilgili çok fazla ayrıntı ve dünyadaki yanlış bilgilerle, bu alandaki bazı efsaneleri çürütmeye yardımcı olmak için Khaby’nin gemide olması mükemmel bir eşleşme.” sözleriyle değindi.

Öte yandan Binance, özel Khaby Lame NFT koleksiyonlarının çok yakında geleceğinin de sinyalini verdi.

Cristiano Ronaldo ile Dev Ortaklık

Dev borsa, bundan önce Portekizli futbol efsanesi Cristiano Ronaldo ile NFT koleksiyonları konusunda çok yıllı ortaklık anlaşması imzaladığını duyurmuştu. Beş kez Ballon D’or kazanan ünlü futbolcu sadece Binance borsasının resmi NFT platformunda piyasaya sürülecek bir dizi NFT koleksiyonuyla dünya çapındaki futbol hayranlarına sunulacak.

Bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan ilk NFT koleksiyonu, Ronaldo ile iş birliği içinde oluşturulan ikonik tasarımlara sahip olacak.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bitcoin (BTC), Kritik Fiyat Seviyelerine Geriledi: Kripto Para Piyasasında Son Durum!

Sonrakini Oku

4 Milyar Dolarlık Kripto Para Vurgunu! FBI Açıklama Yaptı!

Bir Cevap Yazın