Binance US, 2 Kripto Parayı Listeledi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, yaz döneminde ABD’li kullanıcılara hizmet veremeyeceğini ve bunun yerine Binance US adıyla ABD’ye açılacağını açıklamıştı.

Binance US açıldığından beri ciddi anlamda yol kat etti ve ticari hacim konusunda Gemini gibi köklü kripto para borsalarını geride bıraktı. Ana platform kadar olmasa da Binance US üzerinde de önemli birçok kripto para birimi listelendi ve görünüşe göre listelenmeler devam edecek.

Binance US LINK ve RVN’i Listeledi

Binance US resmi hesabından yapılan duyuruda Chainlink ve Ravencoin’in de borsada listelendiği açıklandı.  USD işlem çiftine sahip LINK ve RVN, 10 Ekim tarihinden itibaren işleme açıldı. Yapılan duyuruda USD cüzdanlarından direkt olarak alım satım yapılabileceği ancak yatırılan fonların 10 günlük bekleme süresine sahip olacağı ve bunların 10 günden önce çekilemeyeceği vurgulandı.

Yeni listelenmeler ile birlikte Binance US üzerindeki işlem çiftlerinin sayısı 30’a yükseldi ve bunlar şöyle sıralanabilir:

BTC İşlem Çiftleri: ETH/BTC, XRP/BTC, BNB/BTC, LTC/BTC, BCH/BTC.

USD İşlem Çiftleri: BTC/USD, ETH/USD, XRP/USD, BCH/USD, LTC/USD, BNB/USD, USDT/USD, ADA/USD, BAT/USD, ETC/USD, XLM/USD, ZRX/USD, LINK/USD, RVN/USD.

USDT İşlem Çiftleri: BTC/USDT, ETH/USDT, XRP/USDT, BCH/USDT, LTC/USDT, BNB/USDT, ADA/USDT, BAT/USDT, ETC/USDT, XLM/USDT, ZRX/USDT.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Avrupa Birliği Kripto Paralar İçin Yeni Tasarı Hazırlayabilir!

Sonrakini Oku

Araştırma: Blockchain En Çok Kazandıran Sektörlerden Birisi!

Bir Cevap Yazın