Binance, Referans Programını Güncelledi

Dünyanın en büyük borsalarından Binance, resmi web sitesi üzerinden yaptığı bir duyuruyla referans programını güncelledi.

“Beraber Kazanın”

Borsa konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Binance olarak Referans Programımızı güncelledik. Arkadaşlarınızı davet edin. Beraber kripto kazanın! Yani Binance Referans Programı ile arkadaşınız sizin referans kodunuzla üye olduğu zaman işlem ücretlerinde indirim kazanacaksınız.

Yapılan açıklamalara göre artık davet eden kişinin kazancından davet edilen kişi de faydalanabilecek. Paylaşım oranları ise aşağıdaki gibi ayarlanabilecek:

  • Davet eden kişinin günlük ortalama BNB hesap bakiyesi 500 BNB’nin altındaysa ve temel tavsiye oranı %20 ise bu kişiler davet ettikleri üyelerle %0, %5 ya da %10 paylaşımı seçebilirler.
  • Davetlinin günlük ortalama BNB hesap bakiyesi 500 BNB veya daha fazlaysa temel referans oranı %40’a çıkarılır ve davet ettikleri arkadaşlarıyla %0, %5, %10, %15 ya da %20 paylaşmayı seçebilirler.

Referans Programının Detayları

Yapılan açıklamalara göre, tüm başvuru komisyonları gerçek zamanlı olarak hesaplanır ve ilgili hesaplara yatırılır. Bunun yanında davet edilen bir kişinin geri bildirim alabilmesi için kendisine davet edenin verdiği referans kodu ile Binance’e üye olması gerekir.

Ayrıca tek bir Binance hesabı istediği kadar arkadaşını ya da tanıdığını davet edebilir. Yani Referans Programında herhangi bir kişi sınırlaması bulunmuyor.

Öte yandan Binance’te yer alan alt hesaplar ve marj hesaplar da yukarıda belirtilenlerle aynı yüzde oranlarından faydalanabilecek.

Ancak borsanın yaptığı açıklamaya göre, bir kişinin bir kaç hesap tarafından davet edildiği ve hepsinden komisyon aldığı tespit edilirse tüm işlemler iptal edilecek.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bitcoin, Arjantin’de $1.000 Yüksekten İşlem Görüyor!

Sonrakini Oku

4 Yeni Banka Daha Ripple Destekli SBI Ağına Katıldı!

Bir Cevap Yazın