Binance Kısa Süreliğine Geçerli Müjdeli Kampanyasını Paylaştı

Birkaç yıl önce kripto para sektörüne giriş yapan ancak o tarihten beri hiç durmadan büyüyen Binance, devamlı olarak verdiği müjdelerle bu büyümeyi ne kadar fazla hak ettiğini de kanıtlamakta. Binance tarafından bugün yapılan bir açıklamada Avrupa içerisindeki kullanıcılara yönelik bir müjde paylaşıldı.

Komisyonsuz Kripto Para  Alımı

Avrupa içerisindeki kripto para  yatırımcıları ve Binance kullanıcıları bundan sonra MasterCard ve Visa tarafından piyasaya sürülen kartları kullanarak komisyonsuz kripto para alımı yapabilecek. Bu sınırlı teklifin 8 Eylül tarihinden 18 Eylül tarihine kadar geçerli ve sadece USD, GBP, PLN, NOK, HRK ve Avrupa Ekonomik Bölgesi içerisinde kullanılan diğer para birimleri ile yapılan alışverişler için uygun olduğu belirtildi.

Bunun için kullanıcılardan ekstra bir işlem ücreti alınmayacağı ve bu sayede aslında kredi veya banka kartı ile kripto para alımlarında yaşanan komisyon farkının ortadan kalkacağı belirtildi.

Changpeng Zhao da Twitter üzerinden yaptığı açıklamada bu işlemin kullanıcıları korumak için yapıldığını belirtti. CZ buna ek olarak kullanıcıların yanlışlıkla Binance tarafından desteklenen adres yerine başka adreslere fon göndermesini engellemek için yeni bir özellik getirileceği bilgisini de paylaştı.

Binance‘in tek bir gün içerisinde hem yeni bir özellik duyurusu yapması hem  de kısa süreliğine komisyonları kaldırması, gözleri yeniden borsaya çekmeyi başardı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bu İddialar Ripple’ı Nasıl Etkiler?

Sonrakini Oku

BtcTurk Bir Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Bir Cevap Yazın