Binance Coin’e Kredi Kartı Desteği Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, özellikle 2019 yılında yaptığı atılımlar ile kendi kripto para birimi Binance Coin‘in (BNB) rekor kırmasını sağladı.

Binance Coin Rekora Koşuyor

İlk olarak Binance Launchpad ile IEO furyasını başlatan Changpeng Zhao, daha sonra kendi blockchain ağı Binance Chain ve merkeziyetsiz kripto para borsası Binance DEX ile BNB’nin fiyatını hep arttırdı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını sağladı. Ünlü kripto para borsası son olarak marj ticareti işlemlerine başlayacağını resmen açıkladı ve BNB rekor kırdı.

BNB’ye Kredi Kartı ile Alım Desteği!

Bugün Binance’nin Twitter hesabından yapılan bir duyuruya göre, Binance borsası üyeleri artık Visa ve Mastercard kullanarak BNB satın alabilecek. BNB’ye verilen kredi kartı desteği ile Binance üzerinden kredi kartı ile alınabilen kripto para birimleri Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ve Bitcoin Cash (BCH) ile beraber toplam altıya ulaştı.

Bu iyi habere rağmen Binance Coin belki de piyasadaki durgunluk nedeniyle hiçbir yükseliş yakalayamadı ve kırmızı bir grafik çizmeye devam ediyor.

 

Kaynak: Cointurk

 

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Analist: Haziran Bitcoin İçin İyi Bir Ay

Sonrakini Oku

Araştırma, Bitcoin Madenciliği İle İlgili Önemli Bir Bilgiyi Ortaya Çıkardı!

Bir Cevap Yazın