Binance Coin İçin İyi Haber

Kripto para piyasasındaki lider borsalar arasında gösterilen Binance, her geçen gün ekosistemin lehine yorumlanabilecek yeniliklerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Borsanın yerel para birimi Binance Coin (BNB) de bu faaliyetler sonucunda gücüne güç katıyor. BNB’nin 2019 yılındaki en iyi performansı gösteren altcoin’ler arasında yer aldığını söylemek yanlış olmaz. Binance, şimdi de Coinomi ile ortaklık sağladı ve bu durum da BNB için olumlu bir gelişme olarak görülüyor.

Binance DEX Çalışmaları

Binance DEX platformu ile Coinomi arasında gerçekleşen ortaklığın hedefleri arasında BNB token’ları desteklemek gayesi de bulunuyor. Kripto para cüzdan sağlayıcısı Coinomi’nin, Binance’ın çok konuşulan merkezsiz platformuyla sağladığı ortaklık bu yüzden BNB için olumlu bir gelişme olarak yorumlandı. Binance DEX platformunun geçtiğimiz günlerde ana ağı başlatıldı ve dünyanın önde gelen borsalarından Binance,  merkezsiz bir platform oluşturmak adına oldukça önemli bir aşamayı geride bırakmış oldu. Coinomi, Binance DEX’i destekleyen şirketler arasına ismini yazdırarak kullanıcıların daha kaliteli olanaklarla işlem yapabilmesine katkıda bulunuyor.

Binance Coin Yükselişte

Son ayların gözde altcoin’lerinden Binance Coin ortaya koyduğu başarılı performansla kullanıcıların dikkatini çekiyor. Bitcoin (BTC) değer kaybettiğinde dahi çoğu zaman fiyatını korumayı başaran BNB artık Coinomi tarafından destekleniyor. Ayrıca Coinomi ortaklığı sayesinde kullanıcılar artık BNB’lerini bu platformda saklayabilecek. Dünyadaki lider borsalardan Binance, kullanıcılarını heyecanlandırmayı sürdürüyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Efsanevi Rocker Bitcoin Yatırımını Değerlendirdi

Sonrakini Oku

Changpeng Zhao BNB’nin Liverpool’dan Davet Aldığını Duyurdu

Bir Cevap Yazın