Binance CEO’sundan İlginç Kripto Para Yatırım Tavsiyesi!

Changpeng Zhao dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisinin CEO’su olmasından dolayı yorumları ile oldukça öne çıkan birisi konumunda. CZ’nin özellikle Twitter üzerinden herhangi bir kripto para birimi lehine veya aleyhine yapacağı bir yorum, bu coin’in fiyatını bile etkileyebiliyor.

Tek Bir Coin’e Yatırım Yapmayın 

Twitter’da sık sık lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve kendi kripto parası Binance Coin (BNB) lehine açıklamalarda bulunan CZ, bu sefer ise insanları şaşırttı. Kendisine gelen ve neredeyse bütün varlığını Binance Coin yatırımı için harcadığını belirten bir adamın mesajı, CZ tarafından dikkatli ol çağrısı ile yanıtlandı.

Cz daha önce evi de dahil olmak üzere her şeyini satıp Bitcoin yatırımı yaptığını açıklamıştı. Mesajı gönderen yatırımcı da bütün birikimlerini BNB’ye yatırdığını ve kendisinin bu hareketinden ilham aldığını vurguladı. Binance CEO’sunun buna olan yorumu ise, “her şeyini tek bir coin’e yatırma” oldu. CZ, en azından bir miktar BTC ve kripto paralarla ilgili olmayan yatırımlar yapmasını da tavsiye etti.

Herkesin durumunun farklı olduğunu belirten Changpeng Zhao, kendi durumunun fiyat dalgalanmalarına dayanabilecek seviyede olduğunun altını çizdi. Ölen altcoin’lerin sayısının bu kadar arttığı bir yılda, yatırımları kesinlikle tek bir kripto parada toplamamakta fayda var.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bitcoin Fiyatı Sert Çakıldı! Boğa Koşusu Bitti Mi?

Sonrakini Oku

2019’da Madencilikle 5 Milyar Dolar Kazanıldı

Bir Cevap Yazın