Binance CEO’sundan “2019” Yorumu

Binance CEO’su Changpeng Zhao 2019’da kripto paraların benimsenme oranının artacağını düşünüyor. Zhao geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda şöyle konuştu:

Aslına bakarsanız 1 yılı planlamıyoruz. On yıllık bir stratejimiz var ama plan yapacaksak yalnızca 3 ay ötesini düşünüyoruz, o da maksimum. Genellikle 2 hafta sonrasını. Genel anlamda bizim için 2019 kripto paraların benimsenmesini artırmak için geçecek. Bu yalnızca Binance’in coin’i veya borsa platformuyla sınırlı değil, daha geniş bağlamda kriptoların benimsenmesini artırmak istiyoruz. Sektörün büyümesine yardımcı olan her şey iyi.

Zhao Binance’le aynı vizyonu paylaşan ekipler aradıklarını sözlerine ekledi. Binance olarak kripto para sektörünün geleceğini inşa etmeye kararlı olduklarını gösterdi.

Binance kripto para dünyasında faaliyet gösteren en büyük borsa. CoinMarketCap verileri bunu doğruluyor. Binance’in 24 saatlik işlem hacmi 1,24 milyar doların üzerinde. Binance’in gelecek planları arasında merkezsiz bir borsa kurmak yer alıyor. Bu borsanın temel para birimi Binance Coin (BNB) olacak.

Son olarak Zhao ilginç bir değerlendirmede bulundu ve Google’a atıfta bulundu:

İnsanların Binance’i bir fiil olarak düşünmesini istiyorum. Tıpkı Google gibi. Google eskiden bir isimdi. Şimdi bir şeyleri “google”lıyorum. Bu dediğim Binance hakkında düşünmek olmamalı; yaptığınız bir şey hakkında düşünmek olmalı ve bu otomatik olarak Binance olmalı.

Binance’in günlük dilde Google gibi kullanılıp kullanılmayacağını ve 2019’un kriptolar için ne getireceğini zaman gösterecek.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Son Dakika: G20 zirvesinde uluslararası kripto vergi sistemi için kararname imzalandı

Sonrakini Oku

“20 Katlık Bir Boğa Koşusu Başlayabilir”

Bir Cevap Yazın