Binance CEO’su Twitter’da Topa Tutuldu!

Kripto para yatırımcıları tarafından en çok kullanılan borsalardan birisi olan Binance, belki de boğa koşusuna tam hazır olmayabilir. Son iki gündür Bitcoin’in (BTC) yükselişi ve diğer altcoin’lerin eşlik etmesi ile kendisini hissettiren boğa koşusu, Binance gibi birçok borsayı hazırlıksız yakaladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao da platformunda yaşanan teknik aksaklıklar ve yavaşlıkların farkında olduğunu belirtti. Özellikle emir defterindeki bazı kripto para işlem çiftlerinin gösterilmesinde gecikme olduğunu kabul eden CZ, ekibin bu konuda çalıştığını ve fonların güvende olduğunu açıkladı.

Binance CEO’suna Yönelik Tepkiler Artıyor!

Ancak CZ’nin bu mesajı en alttaki tweet’e gelen yorumlardan da anlaşılabileceği üzere adeta bir volkanı harekete geçirdi. Binance’in altyapısındaki gecikmelerden şikayetçi birçok kullanıcı CZ’ye ateş püskürürken, önemli kripto para analistlerinden Crypto Michael ise farklı bir noktaya değindi.

 

Crypto Michael, Binance’in birçok yeni özellik eklemek yerine artık kullanıcı arayüzüne ve altyapısına odaklanması gerektiğinin ve bunları geliştirmesi gerektiğinin zamanının geldiğini bildirdi. İlk önceliğin kullanıcı arayüzüne verilmesi gerektiğinin altını çizen analist, bunu destekleyecek altyapı olmadan 50 kat kaldıraçlı işlem sunmanın hiçbir mantığının olmadığını da belirtti.

Binance özellikle son aylarda birçok kripto para birimini Binance Futures platformuna eklemiş ve 75 ile 50 kat arasında değişen kaldıraç seçenekleri sunmuştu.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

FC Barcelona da Kendi Token’ını Çıkarıyor

Sonrakini Oku

İsviçre kripto para işlemlerine sıkı gözetim getiriyor

Bir Cevap Yazın