Binance Blockstack’ten 250.000 Dolarlık Listeleme Ücreti Aldı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance ile ilk listelenmesini elde eden Blockstack, son gelen bilgilere göre bunu belirli bir ücret karşılığında başarmış gibi gözükmekte. The Block’un aktardığı verilerde Blockstack’ın kripto para borsasına 833.333 STX token’i yani o anki değerine göre 250.000 dolar verdiği tespit edildi. Binance, Stacks isimli token’i ilk listeleyen kripto para borsası olduğu için de aslında büyük bir önem arz etmekte.

Stacks, A+ ve S regülasyonlarına uyumlu ilk kripto para olmasıyla da geçtiğimiz aylarda gündeme oturmuştu ve 23 milyon dolarlık ciddi bir fonlama da elde etti. Binance ise geçtiğimiz hafta yaptığı duyuruda Blockstack firmasından herhangi bir listelenme ücreti alınmadığını açıkladı. Binance sözcüsü yeni yaptığı açıklamada listeleme ücretlerinin ilgili token’i platforma eklemek için gerekli teknik detayların masraflarının karşılanması için alındığını belirtti ve Blockstack firmasından alınan ücretin listelenme komisyonu olmadığını belirtti.

CEO: Bu Listelenme Ücreti Değil!

Blockstack CEO’su Muneeb Ali de bu ödemeyi ”uzun dönemli ödeme” olarak belirtti ve 250.000 dolarlık ücretin kesinlikle listelenme ücreti olmadığını vurguladı:

”Bu uzun dönem ödeme Binance’nin Stacks’ı listeleyip uzun yıllar bunu devam ettirmesini teşvik etmek için yapılan  bir uzun vadeli ödemeydi. Bu pazarlama ücreti aslında bir pazarlama kampanyası dahilinde verildi ve tekrar belirtmek isterim ki bu bir listeleme ücreti değil. Bu yakın gelecekte piyasaya sürmeyi planladığımız pazarlama kampanyasıdır.”

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Wall Street Analisti: Boğa Piyasası Devam Ediyor!

Sonrakini Oku

”Çin FOMO’su Bakkt, Libra ve Bitcoin ETF’sinden Daha Büyük!”

Bir Cevap Yazın