Binance Bir İlke İmza Attı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 2019 yılında adeta bütün kripto para sektörüne damga vurdu ve gelişme üzerine gelişme ile gündeme geldi.

İlk olarak Binance Launchpad, daha sonra kendi blockchain ağı Binance Chain, devamında kendi merkeziyetsiz kripto para borsası Binance DEX‘in yanı sıra kripto para türev ürün platformu Binance Futures ile inanılmaz bir başarı elde eden borsa, bugün yaptığı bir duyuru ile başka bir ilke imza attığını açıkladı.

Binance,  DNV & UKAS gibi dünyanın en tanınan ve saygı duyulan iki uluslararası akreditasyon kurumu tarafından verilen ISO27001 akreditasyonunu elde etmeye hak kazandığını duyurdu. Söz konusu sertifika küresel çapta çok az kripto para platformudna mevcut ve Binance buna ek olarak DNV ile UKAS tarafından bu sertifikayı alan ilk kripto para borsası olarak tarihe geçti.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi olarak da bilinen sertifika, verildiği platformun güvenliğini tescillemekle kalmayıp, aynı zamanda kurumun nakit akışını ve verimliliğini de arttırmakta.

Binance bunun yanı sıra bugün itibariyle ABD içerisindeki platformu Binance US’i de kullanıma açıyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bakkt’te Şimdiden 18 BTC’lik İşlem Hacmi Oluştu

Sonrakini Oku

Bir Sahte ICO Daha Ortaya Çıktı

Bir Cevap Yazın