Binance 26 Eylül’de İstanbul’a Geliyor!

Dünyanın en büyük ve en popüler kripto para borsalarından birisi olan Binance, İstanbul içerisinde yeni bir etkinlik düzenliyor.

Binance Istanbul Meet-up’da Neler Olacak?

Binance Istanbul Meet-up isimli etkinlik 26 Eylül tarihinde Nurol Tower, Şişli e-ofis konumunda gerçekleştirilecek ve etkinliğe Türkiye’de kripto para alanında uzman olan çok değerli konuşmalar katılacak. Etkinlikte sadece kripto paralar üzerine konferans değil, aynı zamanda eğitici seminerler ve eğlenceli aktiviteler de yapılacağı belirtildi.

Yayınlanan etkinlik takvimine göre etkinlik 19.30 itibariyle başlayacak ve tahmini olarak 21.30‘a kadar devam edecek. Program takviminde sosyal medya oyunlarının yanı sıra, Futures eğitimi, Kahoot Oyunu ve OCO Order hakkında bilgilendirmeler de yapılacak. İlk konuşmacı ise Türkiye’deki kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Alp Işık olarak açıklandı.

Ücretsiz olan Binance etkinliğine katılım ise sadece 120 kişi ile sınırlı. Etkinliğe katılım yapmak için ise buna özel oluşturulan Telegram grubuna katılım ve devamında Eventbrite üzerinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ünlü CEO Bütün Hisselerini Satıp, Kripto Para Yatırımı Yapacak!

Sonrakini Oku

McAfee: Bakkt, Kripto Para Kabulünü Tetikleyebilir!

Bir Cevap Yazın