Avukattan Önemli Açıklamalar: Ripple ve SEC Davası Ne Zaman Sonuçlanacak?

Avukat Jeremy Hogan, devam eden Ripple-SEC davasında önümüzdeki birkaç ayın ilginç olabileceğine inanıyor ve tüm önemli kararların bu süreç içinde alınacağına inandığını dile getiriyor.

Ripple ve SEC Davası

Cryptolaw kurucusu tarafından yakın zamanda paylaşılan bir Twitter paylaşımına verdiği yanıtta avukat, Yargıç Torres tarafından verilen son kararlardan sonra önemli bir çıkarım olduğunu dile getirdi.

Avukata göre, yargıç Torres işleri tamamen ele almaya hazırlanıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde alınacak kararlar ile işler çözülecek.

Öte yandan Cryptolaw  kurucusu John Deaton, bir dizi tweet paylaşımında son kararları ve bunun Ripple için ne anlama gelebileceğini açıkladı. Savunma avukatı James K.Filan daha önce XRP topluluğuna, Yargıç Torres’in Chris Larsen ve Brad Garlinghouse’un e-postaları ve yasal notlarıyla ilgili üç belgenin açıklanmasını emrettiği son kararı kamuoyu ile paylaşmıştı.

Yapılan açıklamalara göre her iki taraf da bazı belgeleri kamuoyuna açıklayacak ve Ripple böylece SEC’in adil savunmayı engellemesi yönündeki hamlelere yanıt verebilecek.

Ripple Davaya Rağmen Güçlü

Ripple kısa süre önce Birleşik Krallık’ta önemli bir ödeme çözümleri sağlayıcısı olan Modulr ile stratejik ortaklık kurduğunu duyurdu.

Öte yandan San Francisco merkezli blockchain şirketi, C Serisi turuna katılan yatırımcılardan hisse geri satın aldıktan sonra 15 milyar dolarlık bir değere ulaştığını da belirtti. CEO Brad Garlinghouse, SEC ile olan yasal sürecine rağmen Ripple’ın şimdiye kadarki en güçlü finansal konumunda olduğunu belirtti.

Bunlara ek olarak yakın tarihli bir röportajda Garlinghouse, Ripple‘ın gelecekte halka açılabileceğini düşündüğünü de dile getirdi.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Justin Bieber Yeni Bir NFT Satın Aldı: Hangi Koleksiyonu Tercih Etti?

Sonrakini Oku

CryptoPunks NFT Koleksiyonu İle İlgili İlginç Detaylar! İşler 2017’ye Kadar Uzanıyor…

Bir Cevap Yazın