Artık Bitcoin ile Uçak Bileti Almak Mümkün

StormX geçtiğimiz günlerde “I Only Fly First Class” seyahat şirketi ile ortaklık kurduğunu açıkladıktan sonra bugün de, kullanıcıların “Storm Play” uygulaması ile first class uçak bileti satın alabileceklerini duyurdu.

Müşteriler indirimli bir şekilde first class bilet satın almak için Storm token’i kullanabilecekler. Ayrıca bu alışveriş harcamalarından mil kazanıp daha sonraki harcamalarında indirimli bir şekilde hizmet alma hakkına da sahip olacaklar.

Bu ortaklık hakkında konuşan StormX CEO’su;

Kripto paralar yardımıyla satın alınan first class uçuş biletleri teknoloji tutkunları, maceraperestler ve yatırımcılar için büyük bir gelişme. Belki de burada en heyecan verici şey StormX’ in “I Only Fly First Class” şirketi ile olan işbirliği. Bu sayede sınırlı sayıda insanın sahip olabileceği  lüks anlayışı ile seyahat etmek artık  sadece parmaklarınızın ucunda. Örneğin reklam izleyerek veya ürün hizmetlerini inceleyerek Storm token kazanabilir ve bu token’ler yardımıyla lüks içerisinde seyahat etmenizi sağlayacak olan first class uçak biletine sahip olabilirsiniz.

“I Only Fly  First Class” CEO’su da aynı görüşleri yineleyerek şunları söyledi;

Platformumuza yolcular geleneksel uçuşlardan farklı olarak lüks ve rahatlık içerisinde seyahat etmek için ilgi gösteriyor. Ayrıca sektörde kripto para kabul eden ilk şirket olmamız ve artan müşteri kitlemiz bizleri heyecanlandıran bir durum. Ana amacımız dünyadaki en gelişmiş en lüks ve en güvenli uçuş deneyimini sunmak. StormX ile olan ittifakımız bu hayalimizi gerçekleştirmemize yardımcı olacak.

Dijital paralarla seyahat sektörü arasında atılan bu adım hem kullanıcıları hem de yatırımcıları memnun edecek gibi görünüyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

E-Ticaret Devi JD.com Blockchain Teknolojisi’ni Geliştirmek İstiyor

Sonrakini Oku

“Blockchain’den Daha İyisini Yapacağız”

Bir Cevap Yazın