Analistten Dikkat Çeken Söylem: “ETH/BTC Paritesindeki Bu Seviyeler, Uyarı İşareti Olabilir!”

Kripto para analisti Nicholas Merten, yeni Youtube yayınında piyasadaki son durumu ve güncel teknik görünümü değerlendirdi. Analist, altcoin’lerde potansiyel tehlikeler için yatırımcıları uyardı.

Analist, Güncel Teknik Görünümü Değerlendirdi

Yeni Youtube yayınında kripto para piyasasındaki teknik görünümü değerlendiren analist, ETH/BTC paritesindeki güncel seviyelere dikkat çekti. Analist, güncel ETH/BTC paritesinin 0,066 ile kritik destek seviyelerine yaklaştığını ve 0,06 seviyelerinin kaybedilmesi durumunda altcoin’lerde daha yüksek oranlardaki düşüşlerin tetiklenebileceğini savunarak yatırımcıları uyardı.

ETH/BTC paritesindeki kritik seviyelere dikkat çekerek yatırımcıları uyaran kripto para analisti Nicholas Merten, konuya ilişkin değerlendirmesinde “uyarı işareti” vurgusu yaptı:

“ETH/BTC paritesinde 0,06 seviyelerinin kaybedilmesi durumunda, bu fiyatlar adına gerçekten büyük bir uyarı işareti olabilir.”

Kripto Para Piyasası, Güncel Gelişmeler İle Birlikte Yeniden Düşüşe Geçti

Bitcoin (BTC), gece saatlerinde Bloomberg’in son dakika haberlerine göre yeniden düşüşe geçerek 37.170 dolar fiyat seviyelerine iğne attı. Son dakika haberlerinde Bloomberg, ABD Başkanı Joe Biden’ın kripto para düzenlemelerine ana hatlarıyla yön çizecek bir kararnameyi hafta içerisinde imzalayacağını iddia etti. Kripto para piyasası, haberin etkisiyle birlikte yeniden düşüşe geçti. Ethereum, anlık olarak da olsa 2.445 dolar fiyat seviyelerine dokundu.

Piyasanın belirli ölçüde toparlanması ile de Bitcoin, kaydettiği son fiyat hareketlerinin ardından 38.300 dolar fiyat seviyelerine yükselirken, Ethereum (ETH) ise 2.515 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Kadın NFT ve Metaverse Sanatçıları İçin Dev Yatırım!

Sonrakini Oku

NFT Kanatlandırır: Ünlü İçecek Firmasından NFT ve Metaverse Hamlesi!

Bir Cevap Yazın