Analist Önde Gelen Altcoin İçin Yükseliş Sinyalini Verdi!

Kripto para piyasası son 2 gündür özellikle Bitcoin (BTC) hard fork’larının yükselişi ile beraber yeşillendi. Bitcoin SV‘nin (BSV) %35 üzerinde artış yakalaması, fiyatı 116 dolardan 160 dolara kadar yükseltti. Bunun yanı sıra ünlü bir Bitcoin Cash (BCH) destekçisi Roger Ver’in borsasının kendi token’ini piyasaya süreceği de BCH’ye %15 üzeri artış getirmişti.

EOS Yüzünü Yükselişe Döndü

Bitcoin’in 8.000 dolar üzerine çıktığını da yukarıdaki iki gelişmeye dahil edersek, kripto para piyasasının 1 günde 10 milyar doların üzerinde değer kazanması kimseyi şaşırtmayacaktır. Buna rağmen XRP ve Ethereum (ETH) gibi bazı altcoin’ler ise ne yazık ki yükselişten paylarına düşeni alamadılar. Toplam piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimi EOS ise bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %5,31’lik bir artışa sahip. Bir kripto para analisti ise EOS’un aslında yükselişine yeni başladığını düşünüyor.

Ünlü Twitter analisti Crypto Michael, BCH ve Dash’e benzer bir yükselişin EOS’dan geleceğini vurguladı. Yukarı yönlü hareketin devamında EOS’un 3.55 dolara kadar çıkabileceğini belirten analist, bunu EOS’un büyük gelişmesinin farkında olmadan ifade etmiş olabilir.

EOS’un büyük bir merak uyandıran sosyal medya platformu Voice’in beta versiyon tarihi açıklandı. Voice EOS için gerçekten de ciddi bir yükselişi beraberinde getirebilir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

BTC 2019 Mart’tan Sonra İlk Büyük Alım Sinyalini Veriyor

Sonrakini Oku

Elon Musk: “BTC Benim Anahtar Kelimem Değil!”

Bir Cevap Yazın