Analist Nedenlerini Açıkladı: Bu 5 Coin 2022’de Patlama Yapabilir!

Kripto para piyasaları her ne kadar volatil ve riskli görülse de analistler ve yatırımcıların bu durumu kendi lehlerine çevirerek büyük kazançlar elde edebiliyor. Ancak yatırımcıların herhangi bir tavsiyeye kulak vermeden önce kendi araştırmalarını yapmasının önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Öte yandan piyasanın popüler analistlerinden olan Suppoman YouTube aracılığı ile paylaştığı videosunda yatırımcısını zengin edebilecek 5 kripto para birimini paylaştı ve 1.000 kata kadar artış ihtimali olduğunu dile getirdi.

PolkaPad

Analistin listesinde yer alan ilk kripto para projesi, birinci seviye Polkadot projeleri ve parachain’ler için bir launchpad olacak olan PolkaPad. Dolayısıyla büyük blockchain’lerde ya da akıllı sözleşme platformlarında piyasaya sürülen projeler PolkaPad ile de lansmanını yapabilir.

Yapılan açıklamalara göre ana girişimler ve PolkaPad tarafından kurulan ağ, birinci seviye Polkadot projelerini birlikte başlatacak. Yani analist, kaliteli projelerin PolkaPad’de piyasaya sürülmesi ihtimalinin yüksek olduğunu ifade ediyor. Analist PolkaPad’in 170.000 dolarlık bir piyasa değeri ile kullanıma sunulacağını ve bunun da büyük bir fırsat olduğunu ifade ediyor.

Everdome

20 Aralık’ta piyasaya sürülecek olan Everdome analistin listesindeki ikinci kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü analist Everdome’un en büyük metaverse projelerinden biri olduğunu düşünüyor. Yapılan açıklamalara göre Everdome, hiper gerçekçi bir dünya sunuyor ve 16k HD bir gerçeklik vaat ediyor.

Buna ek olarak Everdome’da en büyük fırsatın arazi satın almak ve kiralamak olduğu ifade ediliyor. Çünkü Everdome’un dijital reklamcılık için de harika bir platform olduğu ve bu sebeple arazilerin reklam için kiralanabileceği belirtiliyor.

Analistin açıklamalarına göre Everdome, diğer projelerde gördüğümüzden çok daha gelişmiş bir metaverse sunmak için yaratıldı ve bu nedenle bu altcoin muazzam bir yükseliş potansiyeline sahip.

VLaunch (VPAD)

Suppoman’ın listesinde yer alan üçüncü kripto mücevheri VLaunch (VPAD) olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü VLaunch’ın influecner’lardan destek oladığı ve multichain bir launchpad olduğu ifade ediliyor. VLaunch’ın arkasında 200’den fazla influencer olması ise dikkat çekiyor.

VPAD sahiplerinin ileride büyük kazançlar elde edebileceği düşünülüyor. Çünkü zaman içinde Avalanche ve Solana gibi projeler ile işbirlikleri olacağı ifade ediliyor. Böylece hem influencer desteği hem yeni gelişmeler ile kripto para fiyatında 1000 kata varan artışların olabileceği analist tarafından dile getiriliyor.

Gamesta Guild ve Geopoly (GEO)

Analiste göre 2022 yılında muazzam potansiyele sahip olan son iki altcoin Gamesta Guild ve Geopoly (GEO) olacak. Analiste göre bu iki kripto para birimi gerek imza attıkları gelişmeler ile olsun gerekse de hizmet verdikleri alan ile olsun 2022 yılında popüler olma potansiyeline sahipler.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bu Altcoin Piyasa Değeri Sıralamasında Tırmanmaya Devam Ediyor: Hedef Beklentileri

Sonrakini Oku

Ripple (XRP) Davasıyla İlgili Yeni Gelişme!

Bir Cevap Yazın