Analist: “Bu Altcoin’in 13X Yapması An Meselesi!”

Kripto para birimlerinde volatil hamleler devam ediyor ve analistler bu volatil durumda güvendikleri altcoin’leri paylaşıyor. Piyasanın popüler YouTube kanallarından birinin ev sahibi olan Conor Kenny de Mart ayında çok ciddi bir artış yaşamasını beklediği altcoin’i takipçileri ile paylaştı.

Bu Kripto Paraya Dikkat!

Analist Mart ayında ICON’un (ICX) en iyi altcoin seçeneklerinden biri olabileceğini düşünüyor. ICON Network, Güney Kore merkezli katman 1 blok zinciri olarak tanımlanabilir. ICON’un amacı, özerk çevrimiçi topluluklar ve gerçek dünya işletmeleri arasında köprü kuran birlikte çalışabilir bir blok zinciri ağı oluşturmak. ICON Network, değer alışverişlerini teşvik ederek ve hiper bağlantıyı geliştirerek gerçek dünyaya fayda sağlamaya odaklandıklarını ifade ediyor.

Conor, Güney Kore’nin yeni başkanının kripto para dostu olduğu için ve artık kripto para birimlerinin Güney Kore’de daha rahat işlem görebileceğini düşündüğü için seçtiğini ifade ediyor.

Bunlara ek olarak bu haber sayesinden  ICX fiyatının yüzde 60 arttığı görülüyor. Yazının kaleme alındığı an itibari ile gerileme yaşayan ve 0,79 dolardan işlem gören ICX Conor’a göre 13 kat ve hatta 14 kat artış yaşayabilir.

ICX Nedir?

ICON, 2017 yılında Güney Kore merkezli bir şirket tarafından başlatılan bir kripto para birimi ağı. ICX ise ICON Network’ün kendi kripto para birimi ve Conor’a göre ICON eksiksiz bir blockchain ağı.

Öte yandan ICON’un amacı bir tür blok zinciri merkezi veya bağlantı noktası olarak hizmet etmek. Ayrıca ICOn temelde birlikte çalışabilirlik özelliklerine de odaklanıyor. Farklı zincirlerin birbirine entegre olmasını ve işletmelerin temelde projeye bağlanabilecekleri ve ICON ekosistemini kullanarak blok zincirinden en iyi şekilde yararlanabilecekleri iş odaklı bir akıllı zincir ekosistemine sahip olabilmelerini istiyorlar.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bu Meme Token Yatırımcılarını Dolandırdı: Rug Pull!

Sonrakini Oku

Yasadışı İlan Edilen Bitcoin (BTC) ATM’leri İçin Kapatma Emri Geliyor!

Bir Cevap Yazın