Analist Bitcoin’de 10.000 Dolar Üstü İçin Sinyali Verdi!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) geçtiğimiz haftanın başı ile sonu arasında inanılmaz bir fiyat farkı yaşadı ve 7.500 dolara kadar sert bir kırılma yaşadıktan sonra 10.300 dolara kadar tırmanarak aslında kripto para sektörünün ne kadar volatil olabileceğini bir kere daha gözler önüne serdi.

Birçok kripto para analisti bunun Çin kaynaklı FOMO’ya bağlı artış gösterdiğini ifade etse de, sektörün geri kalanı da BTC’nin balinalar veya teknik göstergeler nedeniyle yükseldiğini vurgulamakta. Yükseliş sebebi ne olursa olsun BTC’nin yeniden 10.300 dolara kadar çıkması kesinlikle piyasaya ciddi bir heyecan getirdi ve birçok yatırımcı yeniden 10.000 üstüne çıkılıp çıkılamayacağını merak etmekte.

Bitcoin Yeniden 10.000 Dolara Çıkacak

Önde gelen kripto para analistlerinden Josh Rager, Bitcoin’in son günlerini değerlendirdi ve kısa vadeli grafiğin Bitcoin için birkaç yüz dolarlık bir aralık gösterdiğini ve BTC’nin henüz büyük çaplı hareketlere hazır olmadığını sergilediğini ifade etti. Uzun vadeli olarak da BTC’yi inceleyen analist, yakında Bitcoin’in 10.000 dolar bandına doğru yükselişe geçeceğinin de altını çizdi.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bitcoin Whitepaper’ı 11 Yaşında!

Sonrakini Oku

Belçika 9 Siteye Karşı Kripto Para Yatırımcılarını Uyardı!

Bir Cevap Yazın