Analist: Bitcoin Boğaları Aceleci Davranıyor, Henüz Vakit Var!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) geçtiğimiz haftanın başlarında sert bir düşüş yaşayıp 7.500 dolara gerilese de, daha sonra inanılmaz bir yükseliş elde ederek adeta yüzde 40 değer kazandı ve 10.300 dolara kadar çıktı. Bitcoin’in 24 saat içerisinde elde ettiği bu yükseliş hafif bir düzeltme yaşadı ve BTC 9.500 seviyelerinde konsolide oldu.

Tom Lee gibi önde gelen analistler Bitcoin için bu haberin boğaların yeniden geldiğinin sinyali olduğunu vurgulasa da, piyasadaki tüm uzmanlar bu görüşe katılmıyor.

Boğalar Henüz Gelmedi!

Credible Crypto, boğaların aceleci davrandığını vurguladıktan sonra, 10.300 dolar bölgesine gelene ve burada kapanış yapana kadar boğaların gelmiş sayılamayacağını aktardı. Yeni bir düşüş olmayacağının da altını çizen analist, 7.000 veya 8.000 dolar bölgesinden itibaren yükseliş yaşanacağını ve bunun altına inişin şu an için mümkün olmadığını dile getirdi.

Sosyal medya platformu Reddit üzerinde çok konuşulan bir kehanete göre ise, Bitcoin’in Ekim ayı sonuna kadar 16.000 dolar olması gerekiyor ancak süre gitgide daha da azalmakta.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Mt. Gox Bitcoin Mağdurlarına Kötü Haber!

Sonrakini Oku

Bitcoin Balinalarından Heyecan Yaratan İşlem!

Bir Cevap Yazın