Analist %240 Yükseliş Beklediği Altcoin’i Paylaştı ve Uyardı!

Kripto para piyasaları toparlanma mücadelesi verirken, popüler kripto para YouTube kanallarından Cheeky Crypto’nun sunucusu ve kripto para analisti, aboneleri ile yüzde 240’ın üzerinde yükseliş ihtimali bulunan altcoin‘i paylaştı.

Önce Düşüş Ardından Yükseliş

Cheeky Crypto’nun analisti, aboneleri ile Ethereum uygulamalarını daha hızlı ve daha düşük maliyetle çalıştırabilen açık kaynaklı bir Blockchain olan Harmony‘de (ONE) devasa yükseliş ihtimaline dikkat çekti. Cheeky Crypto’nun analisti, yazım sırasında 0,01808 dolardan işlem gören ONE için önce 0,013 dolar seviyelerine kadar olacak bir düşüşün ardından 0,044 dolar seviyelerine kadar yükseliş beklediğini söyledi.

Altcoin için yaptığı analizde Elliott dalga prensibini kullanarak dalga sayımı yapan analiste göre ONE için küçük ve büyük zaman dilimlerinde 0,013 dolar seviyelerine doğru bir düşüş kaçınılmaz görünüyor. Özellikle büyük zaman diliminde altcoin’in yapacağı bu düşüşle üçüncü dalgayı tamamlayacağını belirten analist, ardından fiyatın dördüncü dalgayı tamamlamak üzere harekete geçeceğini belirtti.

Cheeky Crypto’nun analistine göre dördüncü dalgada fiyat 0,044 dolar seviyelerine çıkma potansiyeline sahip. Böyle bir fiyat hareketinde ONE’ın fiyatı, 0,013 dolarlar seviyelerinden yüzde 240’ın üzerinde devasa yükselişle 0,044 dolar seviyelerine doğru hareket etmiş olacak. Analist, Harmony‘nin bu yükselişinin ardından beşinci dalganın tamamlanması için sert bir düşüşün gelebileceği ve fiyatın 0,010 dolar seviyelerine kadar gerileyebileceği konusunda da uyarıyor.

Kripto Paralarda Son Durum

En büyük kripto para Bitcoin, son 24 saatte kaydettiği güçlü toparlanma ile kritik seviye olarak gösterilen 20 bin doların üzerine çıkmayı başarsa da yazım sırasında yeniden bu seviyenin altında, 19 bin 914 dolardan işlem görüyor. 24 saatte yaptığı güçlü çıkış ile büyük oranda toparlanan ve bin 155 dolara kadar çıkan en büyük altcoin Ethereum ise yazım sırasında bin 139 dolardan el değiştiriyor.

Haziran’da peş peşe gelen çöküşlerle büyük para çıkışlarının yaşanmasının ardından 1 trilyon doların altına düşen kripto para piyasasının toplam değeri ise 900 milyar dolara oldukça yakın bir noktada, 899 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Eski SEC Yöneticisi Ripple (XRP) Yatırımcılarını Korkuttu: Hazır Olun!

Sonrakini Oku

Kıdemli Analist Uyardı: Bu İki Altcoinde Kritik Seviyelere Dikkat!

Bir Cevap Yazın