ABD’li Finans Yazarı, Bitcoin’deki Son Düşüşü Değerlendirdi ve Kritik Fiyat Seviyelerine İşaret Etti!

ABD’li iş isanı ve finans yazarı Robert Kiyosaki, yakın zamanlı Youtube yayınında kripto para piyasasındaki son düşüşü değerlendirdi. Kiyosaki, Bitcoin’deki düşüş ivmesinin bir süre daha devam edebileceğini ifade ederken, aynı zamanda kısa vadede kritik bir rol oynayacağını düşündüğü fiyat seviyelerine işaret etti.

ABD’li Finans Yazarı, Bitcoin’deki Son Düşüşü Değerlendirdi

Yakın zamanlı bir Youtube yayınında kripto para piyasasındaki son düşüşü değerlendiren Robert Kiyosaki, piyasanın gidişatı ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Kiyosaki, Bitcoin’deki değer kayıplarının 20.000 dolar fiyat seviyelerine kadar devam edebileceğini belirtti. Değer kayıplarının 20.000 dolar fiyat seviyelerine kadar devam edebileceğini ifade eden Kiyosaki, düşüş ivmesinin devam etmesi durumunda ise Bitcoin’in 17.000 dolar fiyat seviyelerinde kendine güçlü bir destek bulabileceğine yönelik düşüncelerini dile getirdi.

Bitcoin (BTC), Yeniden 30.000 Doların Altına Geriledi

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), dün akşam saatlerinde değer kayıplarına hız kazandırdı ve yeniden 30.000 doların altına geriledi. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 doların altına gerilemesi ile birlikte düşüş yönlü bir ivme yakaladı. Ethereum (ETH), son 24 saatlik zaman diliminde ortalama %2,5’lik bir değer kaybı kaydetti ve 2.045 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,33 trilyon dolara geriledi. Coinglass verilerine göre, kripto para piyasasında son 24 saatte 176 milyon dolarlık short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bored Ape Yacht Club’tan Gelecek Adına Önemli Hamle!

Sonrakini Oku

Meta Venture Fund Projeleri NFT Summit İstanbul’a Damgasını Vuracak

Bir Cevap Yazın