1 Mart’ta İstanbul’da Blockchain Konferansı Düzenlenecek

1 Mart’ta İstanbul’da Blockchain & Bitcoin Konferansı düzenleniyor. Kripto paralar, ICO ve Blockchain’in tartışılacağı konferansın programı yayınlandı.

 Konuşmacılar ve konferansta tartışılacak konular şu şekilde:

  • Gökhan Seçkin, Kimlic şirketi genel müdürü. Konuşma başlığı: «Geleneksel sektörlerdeki blockchain uygulamaları (finans, eğitim, sigorta)».
  • Dr. Çiğdem Ayözger, SRP-Legal şirketinin kurucusu. Konuşma başlığı: «Türkiye ve dünyadaki kripto para düzenlemeleri».
  • Servet Gözel, KPMG Türkiye şirketinin müdürü. Konuşma başlığı: «Blockchain ve siber güvenlik».
  • Fevzi Güngör, Odeal şirketinin genel müdürü. Konuşma başlığı: «Bankalar ve FinTech. FinTech’in dijital bankacılık hizmetlerindeki yeni rolü».
  • Matt Oguz, Venture Science şirketinin yöneticisi. Konuşma başlığı: «Yatırımcıların blockchain girişimleri ile ilgili fikirleri».
  • Bülent Tekmen, Colendi şirketinin ortak kurucusu. Konuşma başlığı: «Blockchain Türkiye’deki finansal teknolojileri nasıl değiştirecek?»
  • Aleks Bozhinov, Crowdholding şirketinin ortak kurucusu. Konuşma başlığı: «ICO’ların büyümesi ile ilgili mevcut veriler».
  • Stefano Virgilli, Copernicus Gold şirketinin pazarlama müdürü. Konuşma başlığı: «ICO’ların muhteşem dünyası».
  • Gordon Einstein, CryptoLaw Partners şirketinin yönetici ortağı. Konuşma konusu: «Yasal ICO/TGE: menkul kıymet düzenlemesi, SAFT».

Bunların yanı sıra katılımcıları iki panel konuşması bekliyor: Bunlardan ilki FinTech sektörünün geleceği, diğeri ise kripto paraların ve blockchain’in tüm dünyaya etkisi hakkında olacak.

Etkinlik InterContinental İstanbul Otelinde düzenlenecek. Etkinliği düzenleyen Smile-Expo şirketi Sevgililer Gününe özel olarak biletleri %50 indirimli satıyor! Konferansa sevgiliniz, arkadaşınız yada iş arkadaşınızla birlikte katılabilirsiniz.

Türkiye Blockchain & Bitcoin Konferansına 14 Şubat’tan 16 Şubat’a kadar, LOVEBITCOIN promosyon kodunu kullanarak kayıt olun ve %50 indirim fırsatından yararlanın.

Ayrıca, 12 Şubat’tan 19 Şubat’a kadar kayıt olan herkes, hediye olarak bir ücretsiz bilet daha kazanabilir! 20 Şubat’ta düzenlenecek çekilişte iki talihli kişi belirlenecek.

Biletinizi indirimli satın alın ve 1 Mart’ta İstanbul’da görüşelim!

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Blockchain ve Kripto Paralar Türkiye’de İlk Kez Seçmeli Ders Olarak Verilecek

Sonrakini Oku

Dubai’de Bitcoin ile Emlak Satışları Başladı

Bir Cevap Yazın